OKS-Olechowianka

Forum drużyny.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-04-28 16:24:58

Ultima Rage

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 15
Punktów :   -2 

"Błagała sprzedawcę o rabat!"

http://www.pudelek.pl/artykul/16845/bla … e_o_rabat/

Można nie lubić Joli Rutowicz, ale jedno trzeba jej przyznać - jest osobą, która po wejściu do show-biznesu praktycznie w ogóle się nie zmieniła. Nadal jest tania, brzydka, opala się na spaloną frytkę, ubiera w sex-shopie i używa najtańszych błyszczyków. Nasz czytelnik, który spotkała ją niedawno w jednym z centrów handlowych w Northampton pod Londynem wspomina, że Jolka nie zmieniła też innych swoich przyzwyczajeń. A może ma problemy finansowe? W każdym razie wykazała się godną pochwały oszczędnością.

Z ciekawości wszedłem do sklepu, w którym była, towarzyszyła jej koleżanka - opisuje. Zupełne przeciwieństwo Jolanty. Szara mysz w płaszczu, okularach, z plecakiem. Kupowała sobie buty na szpilce, bardzo wysokiej. Wszedłem do sklepu, a ona sprzedała mi takie spojrzenie, od góry do dołu, jakby była gwiazdą. Ale najważniejsze - targowała się o buty, które kosztowały 20 funtów. Błagała sprzedawcę o rabat, niemalże na kolanach. Wspominała też, że spieszy się na samolot do Polski.

A mówiła, że "to ludzie mają kryzys nie ja". Może jednak jest człowiekiem?


“When I have a problem on NVIDIA drivers, I assume that it is my fault. With anyone else’s drivers, I assume it is their fault”
- John Carmack -”;

ну погоди!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mklserv.pun.pl www.unpredictable.pun.pl www.minesite.pun.pl www.fizole94.pun.pl www.radiothunder.pun.pl